Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki rodzaj aktywności polecacie na wakacje ?
Witam serdecznie , chodź za oknem jeszcze mróz i śnieg , to ja już myślę o wakacyjnym wypoczynku. Chciałbym wybrać się w jakieś szczególne miejsce lub spędzić te wakacje w jakiś wyjątkowym miejscu w wyjątkowy sposób . Zwykle spędzaliśmy wakacje co roku w ten sam sposób. Wyjeżdżamy wraz z grupa przyjaciół nad morze. I cały wyjazd kilkanaście dni spędzamy na plaży smażąc się na słońcu i zażywając słonecznych kąpieli . W tym roku muszę i chciałabym coś zmienić w sposobie wakacyjnego wypoczynku, już chyba najwyższy czas na to.
Reply
Tak szczerze to już najwyższy czas zacząć rozglądać się za jakimiś interesującymi pomysłami na spędzenie tegorocznych wakacji . Znajomi polecili mi pewien pensjonat nad morzem. W zasadzie to agroturystyka w Chłopach. Wczoraj wieczorem zadzwoniłem zapytać czy mają wolne pokoje podczas wakacji, podałem termin urlopu okazało się, że mają całkowite obłożenie w tym terminie. Zadzwonili do swoich sąsiadów i okazało się , że oni również nie mają już wolnych pokoi na przełom czerwca i lipca. Jestem w szoku. Mamy dopiero koniec styczna a już w najlepszych miejscach brak wolnych pokoi ... A co będzie dalej? Mnie jednym słowem zmieniły się całe plany i cała wizja wakacyjnego wypoczynku. Przyjaciele postanowili poszukać jakiejś inne interesującej oferty. W tym roku postawiliśmy na aktywny wypoczynek a nie leżenie a na przepełnionej plaży , wśród tłumu parawanów... Mój przyjaciel dużo słyszał na temat rejsów turystycznych. Tak więc zdecydowaliśmy się wspólnie na rejsy turystyczne jako na nową formę spędzania wakacji.
Reply
To jest jakaś alternatywa dla przysłowiowego polskiego modelu wypoczynku. Czyli wyjazd nad nasze rodzime polskie morze. Wylegiwanie się całymi dniami na plaży , w tłumie innych plażowiczów przemykając się pomiędzy miasteczkami z parawanów. To jakaś typowo polska plaga z tymi okopami z parawanów. Nienawidzę tych parawanów. Nie można zrobić jednego swobodnego kroku, bo mammy taką manie własności i posiadania. Musimy zawłaszczyć sobie nawet kawałek piasku na plaży.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Reklama:

kwiaty sztuczne

klimatyzacja tychy