Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki rodzaj aktywności polecacie na wakacje ?
#1
Witam serdecznie , chodź za oknem jeszcze mróz i śnieg , to ja już myślę o wakacyjnym wypoczynku. Chciałbym wybrać się w jakieś szczególne miejsce lub spędzić te wakacje w jakiś wyjątkowym miejscu w wyjątkowy sposób . Zwykle spędzaliśmy wakacje co roku w ten sam sposób. Wyjeżdżamy wraz z grupa przyjaciół nad morze. I cały wyjazd kilkanaście dni spędzamy na plaży smażąc się na słońcu i zażywając słonecznych kąpieli . W tym roku muszę i chciałabym coś zmienić w sposobie wakacyjnego wypoczynku, już chyba najwyższy czas na to.
Reply
#2
Tak szczerze to już najwyższy czas zacząć rozglądać się za jakimiś interesującymi pomysłami na spędzenie tegorocznych wakacji . Znajomi polecili mi pewien pensjonat nad morzem. W zasadzie to agroturystyka w Chłopach. Wczoraj wieczorem zadzwoniłem zapytać czy mają wolne pokoje podczas wakacji, podałem termin urlopu okazało się, że mają całkowite obłożenie w tym terminie. Zadzwonili do swoich sąsiadów i okazało się , że oni również nie mają już wolnych pokoi na przełom czerwca i lipca. Jestem w szoku. Mamy dopiero koniec styczna a już w najlepszych miejscach brak wolnych pokoi ... A co będzie dalej? Mnie jednym słowem zmieniły się całe plany i cała wizja wakacyjnego wypoczynku. Przyjaciele postanowili poszukać jakiejś inne interesującej oferty. W tym roku postawiliśmy na aktywny wypoczynek a nie leżenie a na przepełnionej plaży , wśród tłumu parawanów... Mój przyjaciel dużo słyszał na temat rejsów turystycznych. Tak więc zdecydowaliśmy się wspólnie na rejsy turystyczne jako na nową formę spędzania wakacji.
Reply
#3
To jest jakaś alternatywa dla przysłowiowego polskiego modelu wypoczynku. Czyli wyjazd nad nasze rodzime polskie morze. Wylegiwanie się całymi dniami na plaży , w tłumie innych plażowiczów przemykając się pomiędzy miasteczkami z parawanów. To jakaś typowo polska plaga z tymi okopami z parawanów. Nienawidzę tych parawanów. Nie można zrobić jednego swobodnego kroku, bo mammy taką manie własności i posiadania. Musimy zawłaszczyć sobie nawet kawałek piasku na plaży.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Reklama:

kwiaty sztuczne

klimatyzacja tychy