Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacyjne środki komunikacji.
#1
Witam serdecznie  wszystkich forumowiczów. Moją pasją od wielu lat jest turystyka. Podróżowałem już po całym świecie, jeździłem na wyjazdy zorganizowane przez biura podróży. Jeździłem za granicę sam na własną rękę. Zwiedziłem już całą Europę. Byłem już tez w Ameryce , północnej i południowej, byłem w Australii. Nie obcy jest mi nawet Irak czy Palestyna. Dopiero moja kochana żona mi uświadomiła, że nie zwiedziłem i nie poznałem dobrze swojej najbliższej okolicy. Po pierwsze to wielki wstyd, że nie znam okolicy , po drugie to powinien być obowiązek każdego człowieka aby zanim zacznie podróżować po świecie poznał dobrze swoją okolice. Zakupiłem sobie odpowiednie książki, abym mógł wcześniej wyznaczyć i zaplanować sobie trasę wędrówki. Ale pozostałą kwestia środka lokomocji, zastanawiam się co wybrać. Wycieczki piesze czy wycieczki rowerowe ? Jeśli rowerowe to jaki rower wybrać, bo jeszcze nie mam żadnego.
Reply
#2
Witaj, mam takie samo zdanie jak twoja żona. Najpierw należy poznać najbliższą okolicę a potem dopiero zwiedzać dalej. Ja również popełniłem ten sam błąd a przecież jest taka jak w przysłowiu, że cudze chwalimy a swego nie znamy. Te słowa to święta prawda i święta racja. Ja zwiedzam swoją okolicę, czyli dla mnie moje województwo i województwa ościenne, już od dziewięciu miesięcy i nadal nie zobaczyłam jeszcze wszystkiego co chciałem zobaczyć i zwiedzić. Ja postawiłem na turystykę rowerową. To najlepsza z wszystkich form zwiedzania. Turystyka rowerowa jest dola mnie znacznie bardziej wygodna od pieszej ze względu na to, że mogę zabrać większą ilość bagaży i ekwipunku, bez trudu zabieram na przykład namiot. Ja polecam rowery szosowe, bardzo dobrze sprawują się w naszych warunkach. Dodatkowo doku sobie sakwy na bagażnik i będziesz z całą pewnością zadowolony. Ja mam taki dodatkowy bagażnik i jestem szczęśliwa.
Reply
#3
Jeśli radzisz mi zakup roweru szosowego to na taki własnie rower się zdecyduję. I te dodatkowe torby na bagażnik tez są moim zdaniem świetnym pomysłem. Muszę sobie dokupić również namiot, bo takiego nie posiadam. Pozdrawiam serdecznie
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Reklama:

kwiaty sztuczne

klimatyzacja tychy