Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druk w technologii 3D.
#1
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,  już od dłuższego czasu interesuje się drukiem w technologii 3d. Nawet już odłożyłem sobie trochę gotówki na zakup swoje pierwszej drukarki . Ciągle szukam oferty, która spełniałaby moje oczekiwania, chcę aby drukarka była dobra, precyzyjna, bezawaryjna i żeby jej cena nie zrzucała z nóg . Ma to być urządzenie które puki co będzie jedynie zajmowało się drukowaniem na moje własne, osobiste potrzeby. Ale może z czasem przekszatcić się w część wyposażenia mojej firm. Sam znalazłem jedną ciekawą ofertę http://hexagongroup.pl/drukarki-3d/ Mają szeroką ofertę , wydają się godni zaufania , a może możecie mi coś więcej powiedzieć o drukarkach 3d, co polecacie. W co warto inwestować?
Reply
#2
Hej, mam już pewne doświadczenia w dziedzinie drukowanie w technologii 3d. Najlepsza drukarka to drukarka która jest serwisowana . Ważne jest też aby byłą kompleksowo obsługiwana przez firmę sprzedającą , bo sami to możemy sobie najwyżej bardziej uszkodzić . Myślę, że druk 3d jest przyszłością naszej techniki. Warto inwestować w drukarki 3d,  mają one szereg różnych zastosowań, w wielu dziedzinach życia. Mnie szczególnie przydaje się drukarka 3d do drukowania modeli geologicznych , aby zaprezentować przekrój gleby. Super sprawa. Oferta jest bardzo szeroka.
Reply
#3
Ja mam zamiar stosować drukarki 3d na początku tylko w domu , aby się przekonać , czy mój pomysł na biznes ma rację bytu . Chciałbym drukować prace plastyczne dzieci . Oczywiście ten biznes skierowany będzie do ich rodziców. Każde dziecko chciałoby aby jego rysunki zostały zrealizowane. Myślę , że może to być super alternatywa jako prezent dla dziadków , przyjaciół jak i dla samego dziecka.
Reply
#4
Masz świetny pomysł. Ja sama chętnie bym wydrukowała prace mojego dziecka. Co więcej same dzieci bardzo chętnie chciałyby widzieć swoje prace wydrukowane . To pozytywnie pobudzi kreatywność i pomysłowość naszych najmłodszych milusińskich . Sądzę, ze twój pomysł przyjmie się i będziesz miął wielu klientów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Reklama:

kwiaty sztuczne

klimatyzacja tychy