Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta z pudełek?
#1
Macie może jakieś doświadczenie z coraz bardziej popularnymi cateringami dietetycznymi? Wszędzie już to teraz widzę, zwłaszcza na youtubie i blogach "modowych" i zastanawiam się czy faktycznie czy to aż taka fajna i ZDROWA opcja?
"Bęben tylko dlatego głośny że próżny"
Reply
#2
Ja korzystałam przez kilka miesięcy z cateringu dietetycznego akuku. Serdecznie polecam, świetnie dopasowane do naszych upodobań posiłki i naprawdę nie chodzi się ani przez chwilę głodnym... a smaczne jak nie wiem co, dorównują obiadom u mamusi w domu Smile
"Kiedy się słaby z mocnym dzieli jeden się smuci a drugi weseli"
Reply
#3
Moi sąsiedzi korzystają :Tongue Co rano widuję przed ich drzwiami paczki z pudełkami. Podobno świetna sprawa i zaoszczędza mnóstwo czasu, a różnorodność posiłków niewiarygodna. Także co kto lubi :Smile
"Kto pole gnoi biedy się nie boi"
Reply
#4
Ja też ostatnio coraz częściej się z tym spotykam, głównie w internecie i jako studentka, wiecznie w biegu, zastanawiam się poważnie nad tym. Nie trzeba latać na zakupy, martwić się o gotowanie obiadu (który zazwyczaj kończy się na makaronie)...
"Spójrz na twarz o zdrowie nie pytaj"
Reply
#5
Używam akuku właśnie i polecam. Jak ktoś chciałby więcej informacji to zapraszam na priv, ale po 2 latach ciężkiego studenckiego życia pod kątem jedzenia to jest dosłownie wybawienie!!!!
"Co człowieka wzbogaca wiara rozum i praca"
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Reklama:

kwiaty sztuczne

klimatyzacja tychy