Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upadające biura podróży!
#1
Co myślicie o tym nawale upadających biur podróży w okresie letnim? w tamtym roku było kilka dużych incydentów, to się mówiło, żeby nie jeździć z małymi biurami. A w tym roku przecież upadło nawet Alfa Star! Jedno z największych biur! W ogóle nie rozumiem, dlaczego upadają w sezonie, kiedy przecież mają największy obrót i najwięcej pieniędzy... Ktoś jest może bardziej w temacie i mi coś wytłumaczy? Strach teraz gdziekolwiek wyjechać, bo samemu ryzyko, z biurem małym ryzyko, z dużym też jak się okazuje... Co za czasy!
"Spójrz na twarz o zdrowie nie pytaj"
Reply
#2
Te upadające biura to mnie też zastanawiają... Alfa Star akurat znałem z meczów siatkówki :Tongue Zawszemnie rozśmieszała ta dziewczyna z delfinkami na reklamie. A jak usłyszałem w radiu o ich upadku to był dla mnie szok, naprawdę! Mimo, że dziedzina ta jest mi na codzień zdecydowanie daleeeka.
"Zamknął stajnię jak mu konie ukradli"
Reply
#3
Upadają, bo nie umieją zarządzać pieniędzmi. Głupia wymówka, ale prawdziwa. Niby mają takich specjalistów a tu proszę. Innego wytłumaczenia nie ma. Przede wszystkim zawala ocena sytuacji rynkowej chyba :Tongue No i nie wiem, chęć zaproponowania najlepszej oferty klientom i kończy się to dokładaniem do ich wyjazdu. Żaden normalny biznesman by tego nie zrobił, a oni od lat się na to nacinają... Bez sensu.
"Sukces nie jest dowodem a jeszcze mniej uzasadnieniem"
Reply
#4
To się bierze głównie z zatrudniania ludzi na wysokie stołki po znajomości. Potem tacy idioci zajmują się obracaniem pieniędzy, a nie umieją tego robić i tak to się kończy.
"Co człowieka wzbogaca wiara rozum i praca"
Reply
#5
No 4 osoby to problem z samolotem bo nawet jak jedna osoba czy dwie załapały by się na tanie loty, to cztery już praktycznie bezszans. Zwłaszcza że okres po świętach jest bardzo popularny do podróżowania

(10-23-2015, 08:17 AM)Dogve Wrote: No 4 osoby to problem z samolotem bo nawet jak jedna osoba czy dwie załapały by się na tanie loty, to cztery już praktycznie bezszans. Zwłaszcza że okres po świętach jest bardzo popularny do podróżowania

Pomyłka z postem, forgive me Tongue
"Kto pole gnoi biedy się nie boi"
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Reklama:

kwiaty sztuczne

klimatyzacja tychy