Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestaw mebli gabinetowych
#1
Jak w temacie. Mógłby ktoś polecić jakiś zestaw mebli gabinetowych? Nie mam konkretnych wymagań, szukam czegoś co mi wpadnie po prostu w oko. Za każdą propozycję będę bardzo wdzięczny.
"Daj dupce grosz niech ci spódnicę puści"
Reply
#2
Jeśli meble gabinetowe, to przede wszystkim zainteresuj się Nivello i Delta. Oba te zestawy meblowe są eleganckie i nowoczesne. Co warte odnotowania, o zestawach meblowych Nivello i Delta na pewno można stwierdzić że są ergonomiczne, tzn. zapewniają dużą przestrzeń roboczą. Najważniejsze jednak kwestia to fakt, że są starannie i precyzyjnie wykonane, co w konsekwencji oznacza, że na pewno będą służyć przez długi czas.
"Niegodziwa miłości do czegoż nie skłaniasz serc ludzkich"
Reply
#3
Jeżeli szukasz czegoś, co z wyglądu będzie oryginalne, to powinieneś przemyśleć czy nie lepiej zlecić jakiejś firmie wykonanie po prostu mebli na wymiar. Jest to zapewne rozwiązanie droższe, ale prawdopodobnie też lepsze w perspektywie czasu i można to potraktować jako dobrą inwestycję. Wszystko zależy jednak od budżetu, którym dysponujesz.
"Dobry los nie jest sprzymierzeńcem bezczynnych"
Reply
#4
Przyznam, że ostatecznie właśnie skorzystałem z usług firmy http://kompleksowo.pl. Nic gotowego jakoś nie przypadło do mi gustu, a oni mi zaproponowali bardzo fajny i funkcjonalny zestaw meblowy, specjalnie robiony dla mnie. Co więcej, projekt pomieszczenia dostałem całkowicie gratis.
"Daj dupce grosz niech ci spódnicę puści"
Reply
#5
Tak teraz patrzę i we wcześniejszym poście zupełnie zapomniałem wspomnieć o pewnej stronie www, na której można znaleźć informacje na temat tego czy jakiś sklep meblowy oferuje w danej chwili promocyjne ceny na dany typ mebli czy np. wyprzedaje jakiś zestaw mebli. Co ważne, komunikaty o takich akcjach dotyczą zarówno mebli do wnętrza mieszkania, biura czy sklepu. Przechodząc do sedna sprawy, mam na myśli witrynę internetową http://www.meble-wyprzedaz.pl/k/meble-lazienkowe/. Muszę przyznać, że polecam tę stronę www głównie dlatego, bo sam nieraz korzystam z jej funkcjonalności i naprawdę nigdy się nie zawiodłem, przynajmniej do tej pory, jest bardzo pożyteczna.
"Dobry los nie jest sprzymierzeńcem bezczynnych"
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)